To už jsou pěkné peníze. Ukrajina zavádí „žebříček“, nejvíc zaplatí za zajetí Rusa
Ukrajinské ministerstvo obrany spouští nový systém odměňování vojáků na frontě. Motivovat je chce finančními bonusy za úspěchy v boji i plnění rizikových úkolů. První výplaty podle nových pravidel vojáci obdrží už v červenci. Nejvyšší finanční ohodnocení čeká útočnou pěchotu, bojové mediky či střelce.
Pokračovat na článek