před 35 minutami od Aktuálně.cz

To už jsou pěkné peníze. Ukrajina zavádí „žebříček“, nejvíc zaplatí za zajetí Rusa

To už jsou pěkné peníze. Ukrajina zavádí „žebříček“, nejvíc zaplatí za zajetí Rusa

Ukrajinské ministerstvo obrany spouští nový systém odměňování vojáků na frontě. Motivovat je chce finančními bonusy za úspěchy v boji i plnění rizikových úkolů. První výplaty podle nových pravidel vojáci obdrží už v červenci. Nejvyšší finanční ohodnocení čeká útočnou pěchotu, bojové mediky či střelce.

Pokračovat na článek