za 5 minut od Aktuálně.cz

„Babiš se mstí za Motoristy a chce ovládnout ČT.“ Vláda si z toho nic nedělá

„Babiš se mstí za Motoristy a chce ovládnout ČT.“ Vláda si z toho nic nedělá

Jestliže každá další schůze sněmovny začíná emotivními výpady opozice proti vládní politice, nejinak tomu bylo i v úterý. Jen s tím rozdílem, že tentokrát se opoziční politici rozčilovali ještě víc a hrozili silnějšími protesty. V reálu ovšem vládní většina pokračuje v proměně Česka podle vlastních not.

Pokračovat na článek