za 15 minut od Aktuálně.cz

Po letech sporů je Visegrádská čtyřka zpět. Premiéři slibují užší spolupráci

Po letech sporů je Visegrádská čtyřka zpět. Premiéři slibují užší spolupráci

Premiéři Česka, Maďarska, Polska a Slovenska se shodli na posílení spolupráce v rámci Visegrádské skupiny (V4), oznámil to v úterý maďarský premiér Péter Magyar po schůzce se svými protějšky Andrejem Babišem, Donaldem Tuskem a Robertem Ficem na zámku v Gödöllő u Budapešti.

Pokračovat na článek