před 26 dny od Aktuálně.cz

Američan s rizikem nákazy ebolou skončí na Bulovce. Je bez symptomů, ujišťuje ministr

Američan s rizikem nákazy ebolou skončí na Bulovce. Je bez symptomů, ujišťuje ministr

Česko se připravuje na přijetí Američana s podezřením na nákazu virem ebola. Bude převezen do Fakultní nemocnice Bulovka v Praze. ČTK to dnes sdělila mluvčí ministerstva zdravotnictví Naďa Chattová. Podle úřadu Američan nepředstavuje pro českou veřejnost riziko, postupy pro podobné situace jsou jasně nastavené.

Pokračovat na článek