Žáci po celé republice dostávají vysvědčení. V některých školách kvůli jejich rušení i naposledy
V pátek oficiálně končí školní rok. Žáci základních a středních škol po celé republice dostávají vysvědčení. Například v Lesné na Tachovsku pak úplně naposledy, protože se tamní malotřídka zrušila. V Podsedicích na Litoměřicku se zase škola slučuje s tou sousední v Třebenicích. Žáci z pražských Horních Počernic nedostávali jen vysvědčení, ale také odznak za víceboj od bývalého olympijského šermíře Jiřího Berana.
Pokračovat na článek