před 54 sekundami od iROZHLAS.cz

Po více než 40 letech se v Chotěboři znovu rozjede MHD. Celou obec obslouží jedna linka za šest milionů

Po více než 40 letech se v Chotěboři znovu rozjede MHD. Celou obec obslouží jedna linka za šest milionů

Chotěboř bude mít už v létě vlastní městskou hromadnou dopravu. Ve městě na severu Vysočiny naposledy plnohodnotně fungovala v 80. letech, tehdy ještě pod hlavičkou ČSAD. Chotěboř vytyčila jednu linku, zkušební provoz zahájí v srpnu.

Pokračovat na článek