Po více než 40 letech se v Chotěboři znovu rozjede MHD. Celou obec obslouží jedna linka za šest milionů
Chotěboř bude mít už v létě vlastní městskou hromadnou dopravu. Ve městě na severu Vysočiny naposledy plnohodnotně fungovala v 80. letech, tehdy ještě pod hlavičkou ČSAD. Chotěboř vytyčila jednu linku, zkušební provoz zahájí v srpnu.
Pokračovat na článek