Blažek, Daňhel a Titz zůstávají obvinění v bitcoinové kauze. Nejvyšší státní zastupitelství zamítlo stížnost
Exministr Pavel Blažek, jeho někdejší náměstek Radomír Daňhel a advokát Kárim Titz neuspěli se stížnostmi proti obvinění v bitcoinové kauze. Informovalo o tom v pátek Nejvyšší státní zastupitelství. Trojice čelí obvinění z legalizace výnosů z trestné činnosti a zneužití pravomoci úřední osoby. Hrozí jim 5 až 12 let vězení.
Pokračovat na článek