před 3 hodinami od Aktuálně.cz

Výstava Bezhlavý jezdec připomene atmosféru "devadesátek"

Výstava Bezhlavý jezdec připomene atmosféru "devadesátek"

Konec devadesátek – doba, kdy vytáčený internet byl luxus, filmy se sdílely na kazetách, hudba se šířila na po domácku udělaných mixech a lidstvo čekalo, jestli na přelomu milénia skončí svět. Výstava Bezhlavý jezdec, která začíná ve čtvrtek v Galerii hlavního města Prahy, připomene tvorbu stejnojmenné umělecké skupiny.

Pokračovat na článek