před hodinou od Lidovky.cz

Summit není zážitková cesta, co bychom tam spolu s Pavlem dělali? říká Babiš

Summit není zážitková cesta, co bychom tam spolu s Pavlem dělali? říká Babiš

Premiér Andrej Babiš pro Blesk.cz ohledně summitu v Ankaře řekl, že jde o klíčovou akci. Zároveň uvedl, že neví, co by spolu s prezidentem Petrem Pavlem v Ankaře dělali. „To bychom tam chodili za ruce nebo co?“ podotkl premiér v reakci na kompetenční žalobu, kterou prezident podal. Podle Babiše Ankara není zážitková cesta.

Pokračovat na článek

Andrej Babiš

Donald Trump

žaloba

Ankara

Petr Pavel

zahraniční politika

summit NATO