před 32 minutami od Lidovky.cz

Memorandum o porozumění je porážkou USA, prohlásil íránský vyjednavač

Memorandum o porozumění je porážkou USA, prohlásil íránský vyjednavač

Memorandum o porozumění, které minulý týden podepsaly Spojené státy a Írán, je vyhlášením americké porážky. Na tiskové konferenci v Ázerbájdžánu to ve středu řekl hlavní íránský vyjednavač a předseda parlamentu Mohammad Bágher Ghálíbáf.

Pokračovat na článek

USA

Írán

Teherán

Střední východ

Hormuzský průliv

válka v Íránu