Memorandum o porozumění je porážkou USA, prohlásil íránský vyjednavač
Memorandum o porozumění, které minulý týden podepsaly Spojené státy a Írán, je vyhlášením americké porážky. Na tiskové konferenci v Ázerbájdžánu to ve středu řekl hlavní íránský vyjednavač a předseda parlamentu Mohammad Bágher Ghálíbáf.
Pokračovat na článek