před hodinou od Lidovky.cz

Vojtěch představil plánované změny ve zdravotnictví. Zahrnují digitalizaci i úspory

Vojtěch představil plánované změny ve zdravotnictví. Zahrnují digitalizaci i úspory

Digitalizace zdravotnictví se v posledních týdnech opět stala silným tématem. Premiér Andrej Babiš zaslal ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi řadu dopisů, v nichž naléhal především na úspory v resortu. Ministerstvo ve středu představilo další kroky v elektronizaci zdravotnictví. Chystají se legislativní změny i nové možnosti práce se zdravotnickými daty.

Pokračovat na článek

Andrej Babiš

lékař

zdravotnictví

Adam Vojtěch

Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR

digitalizace

zdravotní pojišťovna

Ladislav Dušek

pacient

European Health Data Space