před 11 hodinami od Aktuálně.cz

Pražští symfonici se rozloučí se sezonou pod širým nebem, po nich i filharmonie

Pražští symfonici se rozloučí se sezonou pod širým nebem, po nich i filharmonie

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK se šéfdirigentem Tomášem Netopilem se dnes na Vyšehradě rozloučí s uplynulou sezonou. Na pódiu pod širým nebem uvede Novosvětskou symfonii Antonína Dvořáka a výběr z Uherských tanců Johannese Brahmse.

Pokračovat na článek