před rokem od Run-magazine.cz

Drama na úvod Českého poháru v dlouhém triatlonu. Na PálavaRace zvítězili Řenč a Křivánková

Krásné triatlonové drama se odehrálo při prvním letošním závodu Českého poháru v dlouhém a středním triatlonu, který se uskutečnil v neděli 22. května na vodní nádrži Nové Mlýny. Nakonec se na PálavaRace radoval z těsného vítězství Tomáš Řenč. Mezi ženami potvrdila roli největší favoritky Simona Křivánková.Tohle byl velkolepý start nového pohárového ročníku! Při PálavaRace sledovali diváci krásné drama, které se rozhodlo až v posledních kilometrech běžecké části. Po 1900 metrech plavání šli z vody na prvních pozicích Tomáš Řenč s Pavlem Hradilem, kteří jako první vyrazili na trať stokilometrové cyklistiky.Číst dále Drama na úvod Českého poháru v dlouhém triatlonu. Na PálavaRace zvítězili Řenč a Křivánková na .