Zamčená okna, dveře na znamení. Olomoucká MHD se ve vozech snaží udržet chlad
Především na klimatizaci, ale i na opatření související s její účinností sází v těchto horkých dnech Dopravní podnik města Olomouce (DPMO). U klimatizovaných vozidel bude v letních měsících zachován režim otevírání dveří na znamení, který pomáhá udržet příjemnější teplotu uvnitř vozů, sdělila mluvčí podniku Anna Sýkorová.
Pokračovat na článek