před 8 minutami od iROZHLAS.cz

Zamčená okna, dveře na znamení. Olomoucká MHD se ve vozech snaží udržet chlad

Zamčená okna, dveře na znamení. Olomoucká MHD se ve vozech snaží udržet chlad

Především na klimatizaci, ale i na opatření související s její účinností sází v těchto horkých dnech Dopravní podnik města Olomouce (DPMO). U klimatizovaných vozidel bude v letních měsících zachován režim otevírání dveří na znamení, který pomáhá udržet příjemnější teplotu uvnitř vozů, sdělila mluvčí podniku Anna Sýkorová.

Pokračovat na článek