před 59 sekundami od iROZHLAS.cz

,Když máme asfalt, musíme dělat za každou cenu.‘ Silničáři si neoddychnou ani v extrémních vedrech

,Když máme asfalt, musíme dělat za každou cenu.‘ Silničáři si neoddychnou ani v extrémních vedrech

Chladnější počasí si teď přejí silničáři. I při velkých vedrech totiž musí pracovat venku. Nejhorší je to u pokládání asfaltu. Směs má až 150 stupňů Celsia. Silničáři v Karlovarském kraji ale mají práce stále stejně a nemohou si dovolit častější pauzy.

Pokračovat na článek