před 51 minutami od Aktuálně.cz
V zamčeném autě v Praze zůstaly dvě děti. Hasiči museli rozbít okno
Pražští hasiči v pátek zasahovali v ulici U Děkanky, kde v zamčeném osobním autě zůstaly dvě děti. Hasiči rozbili boční okno a děti předali do péče záchranné službě. Informovali o tom na síti X.
Pokračovat na článek