za 16 minut od Aktuálně.cz

„Nebudu je léčit, zabiju je.“ Austrálie řeší šokující přístup k izraelským pacientům

„Nebudu je léčit, zabiju je.“ Austrálie řeší šokující přístup k izraelským pacientům

Dva zdravotníci ze Sydney čelí obžalobě poté, co na videu prohlašovali, že by zabíjeli své izraelské pacienty. Australský soud ale nyní rozhodl, že nahrávku nebude možné u procesu použít. Byla totiž pořízena bez jejich souhlasu. 

Pokračovat na článek