za 16 minut od Aktuálně.cz
„Nebudu je léčit, zabiju je.“ Austrálie řeší šokující přístup k izraelským pacientům
Dva zdravotníci ze Sydney čelí obžalobě poté, co na videu prohlašovali, že by zabíjeli své izraelské pacienty. Australský soud ale nyní rozhodl, že nahrávku nebude možné u procesu použít. Byla totiž pořízena bez jejich souhlasu.
Pokračovat na článek