za 21 minut od Sport.cz
Slovácko získalo dvě posily z Jablonce
Fotbalisté Slovácka získali dvě posily z Jablonce. Do týmu z Uherského Hradiště přestoupil útočník David Puškáč, který se v novém působišti upsal do léta 2028. Dvouletý kontrakt se Slováckem uzavřel i obránce David Štěpánek. Oba prvoligové kluby o transferech informovaly na svých webech.
Pokračovat na článek