Hvězdy F1 trápí, že i závodění v motokárách je jen pro bohaté. Ceny jsou šílené, FIA to musí změnit
Že k sedačce ve formuli 1 potřebujete kromě talentu i pořádný balík peněz, nepřekvapí. Jenže závratné částky se točí už i v nejnižších patrech motorsportu, které by přitom měly nastartovat kariéru talentovaných dětí. Místo toho ji spíš zadupou. Dva velcí šampioni F1 Lewis Hamilton a Max Verstappen se shodují, že náklady na motokárové závodění jsou absurdní a motorsport se ubírá špatným směrem. Oba přitom právě v motokárách začínali.
Pokračovat na článek