Severní Korea ukázala novou válečnou loď. Postavíme dvě ročně, řekl Kim Čong-un
Severní Korea v příštích pěti letech postaví každý rok dvě válečné lodě o výtlaku 5000 tun, uvedl vůdce Kim Čong-un u příležitosti zařazení nového torpédoborce Čche Hjon do služby. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na severokorejskou státní agenturu KCNA.
Pokračovat na článek