Český lezec zemřel po pádu v rakouských Alpách. Pátrání komplikovalo krupobití
Jednadvacetiletý muž z Česka zahynul v úterý po pádu na hoře Grosses Wiesbachhorn v rakouském pohoří Vysoké Taury, uvedla horská služba v Kaprunu. Čech patrně uklouzl při přechodu sněhového pole, jeho spolulezec v pořádku sestoupil.
Pokračovat na článek