před 30 minutami od Sport.cz

Salač bude i v příštím roce jezdit MS v týmu OnlyFans American Racing

Salač bude i v příštím roce jezdit MS v týmu OnlyFans American Racing

Motocyklový jezdec Filip Salač bude v příští sezoně pokračovat v mistrovství světa v týmu OnlyFans American Racing v kategorii Moto2. Čtyřiadvacetiletý jediný český účastník elitního seriálu na sociálních sítích sdílel video s informací, že podepsal novou roční smlouvu.

Pokračovat na článek

Motocykly

Filip Salač

MotoGP

OnlyFans