před hodinou od Sport.cz

Volný den využili pro dobrou věc. Češi během pauzy na MS potěšili děti v nemocnici

Volný den využili pro dobrou věc. Češi během pauzy na MS potěšili děti v nemocnici

Čeští hokejbaloví reprezentanti využili dnešní jediný volný den na domácím mistrovství světa k návštěvě oddělení dětské hematoonkologie ve Fakultní nemocnici Ostrava. Rozdali malým pacientům dárkové balíčky a podepsané kartičky. Předali také primáři Bohumíru Blažkovi a personálu oddělení šek na 10 tisíc korun, které mezi sebou vybrali.

Pokračovat na článek

Hokejbal