Sadílek překvapil: Máme na o dost víc, než jsme na šampionátu předvedli
S Denisem Višinským byl jediným z českých hráčů, kteří proti Mexiku obstáli. To však záložníka Michala Sadílka po porážce 0:3, která znamená pro českou reprezentaci konec na šampionátu, ani trochu netěšilo. „Hrozná škoda, že jsme nepostoupili. Bylo to v našich silách,“ povzdechl si Sadílek.
Pokračovat na článek