Krejčí: Vyřazení z MS hodně mrzí, ale narazili jsme na realitu
Před zápasem označil střetnutí s Mexikem za největší ve své kariéře, po něm Ladislav Krejčí prožíval naopak jedno z největších zklamání. Prohra 0:3 poslala české fotbalisty z mistrovství světa domů už po skupinové fázi. „Rozhodně nezažívám nic příjemného. Tohle je velké zklamání,“ prohlásil Krejčí po duelu na Aztéckém stadionu.
Pokračovat na článek