před 10 měsíci od Run-magazine.cz

Rekordní CZECHMAN odstartoval Český pohár. Zvítězili Wohl a Besperát

Přes 600 triatlonistů se postavilo v sobotu 3. června na start závodu CZECHMAN, kterým nedaleko Pardubic odstartoval nový ročník Českého poháru v dlouhém triatlonu. Velmi cenné vítězství vybojovali na tomto ikonickém závodě Pavel Wohl a Barbora Besperát.Na největším českém závodě co do počtu účastníků, který příští rok oslaví už dvacetileté výročí, se opět sešla vynikající konkurence. V kategorii mužů i žen mohlo zaútočit na vítězství hned několik účastníků.Po 1900 metrech plavání v písníku Hrádek vbíhal jako první do depa skvělý plavec Pavel Lahoda, přibližně minutu za ním pak byla čtveřice favoritů Petr Soukup, Tomáš Řenč, Pavel Wohl a Pavel Hradil.Číst dále Rekordní CZECHMAN odstartoval Český pohár. Zvítězili Wohl a Besperát na .