za 31 minut od Aktuálně.cz

Prokop má v Praze nástupce. ANO se situací intenzivně zabývá

 Prokop má v Praze nástupce. ANO se situací intenzivně zabývá

Klub zastupitelů hnutí ANO v hlavním městě povede Jan Hušbauer. S výsledkem dnešního on-line jednání o nástupci Ondřeje Prokopa ČTK seznámil zastupitel a poslanec Patrik Nacher. Předsedu ztratil klub potom, co konec v politice ohlásil šéf pražské buňky hnutí a lídr pro podzimní komunální volby Ondřej Prokop.

Pokračovat na článek