Prokop má v Praze nástupce. ANO se situací intenzivně zabývá
Klub zastupitelů hnutí ANO v hlavním městě povede Jan Hušbauer. S výsledkem dnešního on-line jednání o nástupci Ondřeje Prokopa ČTK seznámil zastupitel a poslanec Patrik Nacher. Předsedu ztratil klub potom, co konec v politice ohlásil šéf pražské buňky hnutí a lídr pro podzimní komunální volby Ondřej Prokop.
Pokračovat na článek