Před týdnem podepsal smlouvu, teď u nováčka druhé ligy končí. Strašně těžké rozhodnutí, přiznal kouč
Na venek to působí zvláštně. Fotbalový trenér David Jarolím před týdnem prodloužil smlouvu s Českou Lípou, kterou v úspěšné sezoně dotáhl do druhé ligy, tu si Severočeši zahrají poprvé od sezony 1998/99. V pátek odpoledne však klub oznámil, že bývalý reprezentant na lavičce končí, oficiálním důvodem bylo náročné cestování. To v exkluzivním rozhovoru pro Sport.cz také Jarolím potvrdil. „Po sezoně jsem potřeboval čas na rozmyšlenou. Cestování pro mě bylo fakt ubíjející,“ uvedl.
Pokračovat na článek