před 18 minutami od Sport.cz

Češi na domácím MS rozstříleli Brity a zahrají si o medaile

Češi na domácím MS rozstříleli Brity a zahrají si o medaile

Čeští hokejbalisté postoupili na domácím mistrovství světa v Ostravě do semifinále. Ve čtvrtfinále deklasovali Velkou Británii 15:1. Hattricky zaznamenali Matyáš Bláha, Vojtěch Jágr a Vít Rozlílek. O postup do finále se utkají s Finskem, které v základní skupině porazili 8:6.

Pokračovat na článek

Hokejbal