před 8 měsíci od Aktuálně.cz

"Pane Babiši, jste v pořádku?" Volební lídři sbírali po debatě "lajky" na sítích

"Pane Babiši, jste v pořádku?" Volební lídři sbírali po debatě "lajky" na sítích

Premiér Petr Fiala a lídr hnutí ANO Andrej Babiš se střetli na sociálních sítích.

Pokračovat na článek

ANO 2011

Andrej Babiš

ODS

Instagram

Petr Fiala

TV Nova

X