před 18 minutami od Aktuálně.cz

Ministerstvo zdravotnictví sestavilo desatero doporučení pro horké dny

Ministerstvo zdravotnictví sestavilo desatero doporučení pro horké dny

V příštích horkých dnech by lidé měli přes poledne omezit pobyt venku i na přímém slunci. Nutné je pravidelně pít i bez pocitu žízně. Desatero základních zásad ve vedru představilo v pátek ministerstvo zdravotnictví.

Pokračovat na článek