Pavel bude v úterý na Hradě jednat s Klempířem o veřejnoprávních médiích
Prezident Petr Pavel přijme v úterý na Pražském hradě ministra kultury Otu Klempíře (za Motoristy). Jednat budou o veřejnoprávních médiích, avizovaném zákonu o audiovizi nebo situaci v kultuře, uvedl v pátek 26. června na webu odbor komunikace prezidentské kanceláře.
Pokračovat na článek