Macinka vystoupil ke klimatické krizi. Zelení jsou podle něj značně přehřátí
Zatímco poslankyně opozičních Pirátů navrhovali jednat o vlně veder, ministr zahraničí a předseda Motoristů sobě Petr Macinka si vzal ve Sněmovně slovo, aby přednesl stručnou zprávu k průběhu klimatické krize v České republice. „Vyznačuje se tím, že v létě je horko, v zimě je zima, v noci je tma, takže to je krize,“ řekl. Pak se pustil do Zelených, kteří jsou podle něj přehřátí.
Pokračovat na článek