Meteorologové doporučili, jak ve vedrech nastavit klimatizaci. Dočkali se posměchu
V době extrémních veder vydávají odborníci řadu doporučení, jak horké dny zvládnout co nejbezpečněji. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) lidem radí mimo jiné, aby rozdíl mezi venkovní a vnitřní teplotou nepřesahoval pět až osm stupňů Celsia. Právě toto doporučení ale na sociálních sítích vyvolalo vlnu ironických reakcí. „Takže si mám klimatizaci nastavit na 35 stupňů?“ diví se jedna z uživatelek.
Pokračovat na článek