Bývalá světová jednička brání Vondroušovou
Kauza wimbledonské vítězky Markéty Vondroušové pořádně rozvířila tenisové hladiny. K jejímu exemplárnímu trestu se vyjádřila i bývalá mužská jednička Andy Roddick. Ve svém populárním podcastu Served se podivuje nad čtyřletým vyloučením z elitní společnosti a její příběh s odmítnutím dopingové komisařky považuje za věrohodný.
Pokračovat na článek