před 2 hodinami od Sport.cz
Dvojnásobný mistr světa MotoGP Bagnaia po sezoně skončí u Ducati
Dvojnásobný mistr světa MotoGP Francesco Bagnaia z Itálie po sezoně skončí v továrním týmu Ducati. Italská stáj oznámila očekávaný odchod svého historicky nejúspěšnějšího jezdce v dnešním prohlášení.
Pokračovat na článek