před 2 hodinami od Sport.cz

Hokejbalistky zdolaly na domácím MS Američanky a zůstaly neporažené v čele

Hokejbalistky zdolaly na domácím MS Američanky a zůstaly neporažené v čele

České hokejbalistky zdolaly na domácím mistrovství světa v Ostravě Američanky 2:1 po samostatných stříleních, vyhrály i čtvrtý duel na turnaji a zvýšily náskok v čele základní skupiny právě před obhájkyněmi zlata na dva body. Vítězný gól v rozstřelu si připsala Klára Seroiszková. Hájit nejlepší pozici před semifinále budou svěřenkyně trenéra Michala Broulíka ve čtvrtek proti Britkám od 18:15.

Pokračovat na článek

Hokejbal