před 51 minutami od Živě.cz

Xboxy Series S a X zase zdraží. Ceny budou až o 70 % vyšší než při uvedení

Xboxy Series S a X zase zdraží. Ceny budou až o 70 % vyšší než při uvedení

Kvůli paměťové krizi znovu zdražuje i Microsoft. • Konzole Series S a X budou od srpna stát o tisíce korun více. • Zároveň se přestane vyrábět 2TB model Series X.

Pokračovat na článek