před 51 minutami od Živě.cz
Xboxy Series S a X zase zdraží. Ceny budou až o 70 % vyšší než při uvedení
Kvůli paměťové krizi znovu zdražuje i Microsoft. • Konzole Series S a X budou od srpna stát o tisíce korun více. • Zároveň se přestane vyrábět 2TB model Series X.
Pokračovat na článek