Vysoká koncentrace přízemního ozonu. Praha a Středočeský kraj vyhlásily smogovou situaci
Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) v neděli odpoledne vyhlásil v Praze a Středočeském kraji smogovou situaci kvůli vysokým koncentracím přízemního ozonu. Lidé by se měli při pobytu venku v odpoledních hodinách zdržet zvýšené fyzické zátěže, což platí zejména pro lidi s chronickými dýchacími potížemi, starší lidi a děti, informovali meteorologové.
Pokračovat na článek