Výměna vrátnic u vjezdů do areálu. Fakultní nemocnice Olomouc se je rozhodla inovovat
Fakultní nemocnice Olomouc se příští týden chystá vyměnit dosluhující vrátnice u vjezdů do svého areálu v Hněvotínské ulici a na ulici I. P. Pavlova. Práce potrvají od pondělí do soboty 4. července a vyžádají si dopravní omezení, sdělil mluvčí nemocnice Adam Fritscher. Stavební práce na frekventovaných místech nemocnice i kvůli tomu naplánovala do klidnějšího období začátku letních prázdnin.
Pokračovat na článek