Už jsem se smířil s tím, že nás asi z Evropy vyřadí, říká kapitán Karviné
Jsou v situaci, kterou nezpůsobili, přesto za ni fotbalisté Karviné budou zřejmě tvrdě pykat. Slezané mají za sebou nejlepší sezonu v historii klubu, místo velkých plánů a cest po evropských stadionech na prahu letní přípravy ale vůbec netuší, jakou soutěž budou v sezoně 2026/2027 hrát. A vlastně ani nevědí, jak na otázky týkající se vyloučení z ligy a pravděpodobně i z evropských pohárů mají odpovídat. „Každý se na to ptá a odpovídám to samé, že sami nevíme. Snažíme se to nevnímat,“ říká kapitán týmu Jiří Fleišman.
Pokračovat na článek