před 2 hodinami od Sport.cz

Olympijský vítěz a čtyřnásobný mistr světa skončil na policii. Musí k soudu kvůli držení drog

Olympijský vítěz a čtyřnásobný mistr světa skončil na policii. Musí k soudu kvůli držení drog

Bývalý vynikající sjezdař Bode Miller skončil na policii po zadržení ve státu Idaho kvůli dvěma drogovým deliktům. Osmačtyřicetiletý olympijský vítěz a čtyřnásobný mistr světa se dopustil přestupku na dálnici a hlídka následně zjistila, že jeho přítel měl ve voze malé množství konopí a dýmku a Miller halucinogenní houby. Po zaplacení kauce 5000 dolarů je americký bouřlivák na svobodě, ale 29. června se má podle informací médií dostavit k soudu. Vinu popírá.

Pokračovat na článek

Sjezdové lyžování

Lyžování