před 7 hodinami od VTM.cz
Teams jsou tak nenažrané, že do nich Microsoft přidává „úsporný režim“. Moc toho ale nevyřeší
**Microsoft Teams přidávají do výbavy úsporný režim.**Na pomalejších strojcích bude ve výchozím stavu zapnutý.**Distribuce funkce by měla trvat do konce června.
Pokračovat na článek