před 7 hodinami od VTM.cz

Teams jsou tak nenažrané, že do nich Microsoft přidává „úsporný režim“. Moc toho ale nevyřeší

Teams jsou tak nenažrané, že do nich Microsoft přidává „úsporný režim“. Moc toho ale nevyřeší

**Microsoft Teams přidávají do výbavy úsporný režim.**Na pomalejších strojcích bude ve výchozím stavu zapnutý.**Distribuce funkce by měla trvat do konce června.

Pokračovat na článek