Supergirl je kolosální propadák, komiksová bída vrcholí
Ostatně soudím, že Warneři jsou blázni. Nemyslím to za každou cenu přehnaně pejorativně, protože i já jsem třeba minulý rok ocenil, že ti střelci měli jako jediní koule vysolit více než 150 mega za nepřekvapivě prodělečnou oscarovou parádu Paula Thomase Andersona s DiCapriem Jedna bitva za druhou...
Pokračovat na článek