před 36 minutami od MovieZone.cz

Supergirl je kolosální propadák, komiksová bída vrcholí

Supergirl je kolosální propadák, komiksová bída vrcholí

Ostatně soudím, že Warneři jsou blázni. Nemyslím to za každou cenu přehnaně pejorativně, protože i já jsem třeba minulý rok ocenil, že ti střelci měli jako jediní koule vysolit více než 150 mega za nepřekvapivě prodělečnou oscarovou parádu Paula Thomase Andersona s DiCapriem Jedna bitva za druhou...

Pokračovat na článek

Novinky

Supergirl je kolosální propadák

komiksová bída vrcholí