včera od Podnikatel.cz
Spouští se předregistrace pro zaměstnance s nástupem od července 2026
Revoluce v zaměstnávání právě nastává. Zaměstnanci nastupující od 1. července 2026 musí být v systému jednotného měsíčního hlášení zaměstnavatele registrování s předstihem.
Pokračovat na článek