včera od Podnikatel.cz

Spouští se předregistrace pro zaměstnance s nástupem od července 2026

Spouští se předregistrace pro zaměstnance s nástupem od července 2026

Revoluce v zaměstnávání právě nastává. Zaměstnanci nastupující od 1. července 2026 musí být v systému jednotného měsíčního hlášení zaměstnavatele registrování s předstihem.

Pokračovat na článek