před 5 hodinami od MovieZone.cz

První reakce: Supergirl je fajn. A nebojí se být svá

První reakce: Supergirl je fajn. A nebojí se být svá

Loňský Superman měl nastartovat novou éru DC Comicsů, ale u Warnerů z něj asi úplně šťastní nebyli. Ačkoliv nešlo o propadák, tržby nebyly zdaleka takové, jak si studio představovalo. James Gunn sice kutí dvojku, avšak i s ohledem na prodej studia se může stát, že tahle superhrdinská éra bude kra...

Pokračovat na článek

Novinky

První reakce: Supergirl je fajn. A nebojí se být svá