První reakce: Supergirl je fajn. A nebojí se být svá
Loňský Superman měl nastartovat novou éru DC Comicsů, ale u Warnerů z něj asi úplně šťastní nebyli. Ačkoliv nešlo o propadák, tržby nebyly zdaleka takové, jak si studio představovalo. James Gunn sice kutí dvojku, avšak i s ohledem na prodej studia se může stát, že tahle superhrdinská éra bude kra...
Pokračovat na článek