před 11 minutami od Lidovky.cz

Prošli jsme Prahu s termokamerou. Ulice mají až 60 stupňů

Prošli jsme Prahu s termokamerou. Ulice mají až 60 stupňů

Lidé dnes v Praze hledali únik před vedrem na koupalištích, která čelí velkému náporu návštěvníků, ve stinných zahradách i v podzemních prostorách. Redaktor iDNES.tv se vydal do ulic metropole s termokamerou. Na některých místech teploty povrchů dosahují 60 stupňů Celsia.

Pokračovat na článek

Vyšehrad

Česko

Praha

Vltava

ZOO Praha

Pražský hrad

koupaliště

horko

Troja

Pálffyovská zahrada