včera od Autorevue.cz

Pořád si myslíte, že je v Česku málo nabíječek? Ve skutečnosti je jich ještě víc, než je potřeba

Pořád si myslíte, že je v Česku málo nabíječek? Ve skutečnosti je jich ještě víc, než je potřeba

Zpráva Národního kontrolního úřadu konstatuje, že počet dobíjecích bodů a stanic roste dle plánu.

Pokračovat na článek