před hodinou od Týden.cz

Pokud vůbec potřebujeme veřejnou službu – jak by měla vypadat?

Pokud vůbec potřebujeme veřejnou službu – jak by měla vypadat?

„Veřejnoprávní“ média šílí vizí snížení příjmů – a zmatení lidé vykřikují něco o konci demokracie, jako by snad přicházel Zmocňovací zákon. Přitom jsme jenom za zbytkem Evropy – už jenom deset zemí EU vybírá koncesionářské poplatky. Ve dnešní době je ale skutečná otázka jiná: Potřebujeme vůbec média veřejné služby? A jak by vlastně měla vypadat?

Pokračovat na článek

Internet

zábava

Historie

Multimédia

TV

Zprávy IT

Redakce a marketing

Flash a MP3

PC v obýváku (HTPC)

Kapesní přehrávače

Stolní přehrávače

Digitální TV

projektory

plazmy

PC Šťoural

DD blog