za 11 minut od Aktuálně.cz
Parádní česká jízda. Hokejbalisté smetli Finsko a v Ostravě si zahrají o zlato
Čeští hokejbalisté vyhráli v semifinále MS v Ostravě nad Finskem 8:1 a v neděli budou s USA bojovat o historicky čtvrté zlato a první od roku 2011.
Pokračovat na článek